Starší dorostenci prohráli s HC Robe Zubří

Napsal uživatel skleny dne Po, 10/09/2017 - 18:06
Prohra s horkým favoritem celé soutěže

Druhá říjnová sobota čtrnáctý říjen. V šestém kole první dorostenecké ligy hostí naši chlapci tým HC Robe Zubří, loňského mistra republiky. Krásný podzimní den, do naší haly se scházejí diváci, uvidíme jak si domácí povedou. Již při rozcvičování jsou vidět značné rozdíly. Zubřani jsou vyšších postav, skoro všichni v posledním roce kategorie dorostu, ročníku 1999. Šťáhlavští mají pouze dva hráče tohoto ročníku, dále ročník 2000 a družstvo doplňují mladší dorostenci ročníku 2002. No uvidíme. Začátek utkání, soupeř využívá každé nepřesnosti našich a trestá je rychlými útoky. Ve třetině poločasu se zdá, že by byla nějaká naděje, ale ta rychle pohasíná. Stav prvního poločasu 19:10. Druhá půle se odvíjí stejným stylem a jen zkažené vyložené příležitosti Zubřanů nás zachránily od obávané čtyřicítky. V utkání nastoupili tiro hráči: bankáři Hrubý, Dolák, Smolej, v poli Klička, Brůha, Nolč 8, Havlíček 1, Kesl 4, Vicari 1, Kojan 1, Čechura 1, Sedláček 4, Šimek 4. Trenéři Nolč, Fiala, vedoucí týmu Schejbal . Utkání řídily Kateřina Mrázová z Tachova a Hana Radová z Kynžvartu. Dopustily se několika drobných nepřesností, které neměly na vývoj utkání žádný význam. Proto by se měla část našich diváků nad sebou zamyslet a přestat s vulgárními výroky na jejich výkon. Diváků se sešlo i s mládeží celkem 90 a zejména mladí svým povzbuzováním vytvořili hezkou kulisu zápasu. Touto porážkou kleslo naše družstvo na desátou pozici v tabulce. Tu uzavírají týmy Velké Bystřice a Sokola Ostrava. Právě do Ostravy naše družstvo 29. října zajíždí, doufejme, že pro další body.

Kategorie