Mladší dorost zvítězil v Havlíčkově Brodě

Napsal uživatel skleny dne Ne, 10/08/2017 - 21:32
V Havlíčkově Brodě bez Havlíčka (Martina)

V neděli 15. října odjelo naše družstvo mladších dorostenců do kraje Vysočina, aby zde sehrálo další mistrovský zápas. Nastoupilo jako favorit, neboť mělo na kontě 8 bodů, všechny mače bez porážky, zatím co domácí Havlíčkův Brod se krčí před chvostem tabulky se dvěma body. Ale nebyl to pro naše lehký zápas. Nastoupili totiž bez Martina Havlíčka, který v pátečním treninku, po srážce s protihráčem utrpěl zlomeninu nosu. Po nerozhodném poločase 14:14, se kluci zlepšili a dokázali zdolat houževnatého soupeře 27:24. Zůstavají tak na druhém místě tabulky, stejným počtem bodů za Náchodem, majícím lepší skore a ještě o utkání více. Trenér Sedláček měl k dispozici tyto hráče : V brance Kopic, v poli Průcha 4, Jung, Tyml 1, Nosek 5, Klička 3, Sedláček 8, Čechura, Brůha 3, Kojan 3, Basl. Příště uvidíme tento tým již doma, 28.října budou našimi hosty chlapci z Ústí nad Labem - Hc Tygři.

Kategorie